Dziękujemy!

Kolejne dwa trudne tygodnie za nami. Dziękujemy, Państwa wsparcie było jak promyk słońca po burzy. Musimy przyznać, że słońce czasem uśmiechało się do nas z niespodziewanej strony ;-)

Ostatnim akcentem kampanii w naszym wykonaniu był montaż banneru „100″ na rogu alei Piłsudskiego oraz ulicy 11 Listopada. „100″ ponieważ, tyle milionów złotych trafiło do Marek w ostatniej kadencji z funduszy unijnych i rządowych. Wiemy, że dużej części tych pieniędzy nie widać, co tu dużo mówić – zakopaliśmy je pod ziemią, budując kanalizację. To był jednak niezbędny krok do dalszego rozwoju miasta.

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście z nami. Nie przez ostatnie kilka tygodni czy miesięcy. Przez te wszystkie lata kiedy wspólnie „układaliśmy rurki” pod ziemią, już nie ważne czy wodociągowe czy kanalizacyjne ;-) Mamy #PEWNOŚĆ, że ten czas już się skończył. Od poniedziałku będziemy razem budować mareckie drogi. Do zobaczenia przy urnach w niedzielę!

KW Mazowiecka Wspólnota Samorządowa

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,550s)