Dziękuje za zaufanie!

Piszę na gorąco – dziękuję za okazanie woli, w którym kierunku Marki mają się dalej rozwijać. Dziękuję za mandat zaufania na kolejne 5 lat – z nieoficjalnych wyników około 70% głosów poparcia. To dla mnie i naszego zespołu ogromne wyróżnienie, że zdecydowaliście, się już w pierwszej turze powierzyć mi funkcję burmistrza naszego miasta. Dla mnie to potężny zastrzyk energii i zobowiązanie, by pracować dla Wszystkich Mieszkańców tak samo ciężko jak do tej pory. Dziękuję za każdy oddany głos. To, że wybraliście ścieżkę kontynuacji, ułatwi wdrażanie tych projektów, które już zaplanowaliśmy i wielu, wielu kolejnych – jedno jest pewne pomysłów nam nie zabraknie.

Dziękuję moim kontrkandydatom.

Czekamy jeszcze na wyniki do Rady Miasta Marki (bo do wspólnej pracy potrzeba kompetentnej rady), Rady Powiatu Wołomińskiego i Sejmiku Województwa Mazowieckiego ? tu też liczę na dalszą, dobrą współpracę?

 

Komentarze: 1

  1. Wladyslaw pisze:

    Gratuluję! !

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,534s)