Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Drodzy Mieszkańcy Marek

Pragnę Was poinformować, że w dniu wczorajszym złożyłam rezygnację  ze stanowiska zastępcy burmistrza Miasta Marki. Decyzję tę podjęłam w pełni świadomie po długich rozważaniach. Doszłam do wniosku, że obecna forma mojej współpracy z władzami Naszego Miasta  wyczerpała się.  W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim Markowianinom , z którymi zetknęłam się pełniąc stanowisko zastępcy burmistrza Miasta Marki. Jednocześnie pragnę zadeklarować, że nadal będę aktywnie działała wszelkimi dostępnymi sposobami na rzecz rozwoju Naszego Miasta i dobra jego Mieszkańców.

Sylwia Matusiak

Galeria

Komentarze: 2

  1. F. pisze:

    Szkoda Pani Sylwio, nie wiem jakie w Urzędzie są układy, ale Pani jako jedyna coś próbowała robić w tym zapyziałym mieście…natomiast efekty rządów naszych władz „widzimy”- tzn. nie ma ich wcale. Marki to niestety jedno z najbardziej zaniedbanych miast w Polsce i pewnie takie pozostanie…niestety.

  2. WW pisze:

    A propos zaniedbanych miast w Polsce!!!. Byłem z wizytą u Was, tutaj w Markach w ubiegły weekend i osobiście uważam, że z tą oceną to zwykła przesada. Wybaczcie, ale jak mogłem zauważyć, żyje się tutaj większości bardzo dobrze. Tylko pozazdrościć. Zresztą zrobił to już mój syn, który niebawem będzie tutaj mieszkał i tutaj żył.
    Władza jest silna, jak silna jest jej opozycja. Nie wiem, o co dokładnie poszło Pani Burmistrz, ale może o to..,że zbyt szybko rezygnujemy. Nie wystarczy tylko mieć intencje i chcieć coś zrobić. Trzeba po prostu to robić. … Wszystko, co rodzi się w bólach, ma zwykle wielką wartość. Coś co jest łatwe, nie jest nic warte. Pozdrawiam WW

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,559s)