Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Dni Marek – sobota, 8 czerwca

Koncerty, warsztaty, spektakl i pokaz laserowy – to wszystko na stadionie miejskim. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

W sobotę, 8 czerwca, zaczynamy trzecią edycję Dni Marek. Zaraz po obiedzie kierujcie swe kroki na stadion miejski przy Wspólnej. Wspólnie z Wodociągiem Mareckim, który obchodzi 20 urodziny, marecki ratusz przygotował wiele atrakcji. To będzie roztańczony dzień – także za sprawą naszych gości. O godz. 16.00 na scenie pojawi się Czadoman, czyli Paweł Dudek. Jego największym hitem jest piosenka „Ruda tańczy jak szalona”. O godz. 20.00 zagra zespół „Weekend”. Autorów przeboju „Ona tańczy dla mnie” w zasadzie nikomu przedstawiać nie trzeba. Obie gwiazdy przedzieli koncert zespołu De Marco, który regularnie bawi markowian podczas ich dorocznego święta. Wieczór zakończy laserowy pokaz, który – mamy nadzieję – na długo zapadnie w pamięci. Imprezę poprowadzi Paweł Pawelec, znany prezenter muzyczny.

Będzie też mnóstwo atrakcji dla dzieci. Czekać na nie będą m.in. wieża do skoków, eurobungee, karuzele i kule wodne. Panie będą mogły wziąć udział w warsztatach w fabryce kosmetyków. Panowie sprawdzą swoją siłę przy wybijaniu pamiątkowych monet. Na wszystkich będzie czekać strefa gastronomiczna. Atrakcji będzie jeszcze więcej – sprawdźcie sami w sobotę przy Wspólnej. Wstęp na imprezę – wolny.

W niedzielę – przeniesiemy się do Parku Briggsów na część przygotowaną przez MOK Marki.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,541s)