Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Derby Powiatu Wołomińskiego

660_0.jpgJak Wiadomo, mecz derbowy z Mazurem jest dla Kibiców Marcovii najważniejszym wydarzeniem w całym sezonie. W poprzednim pojawiliśmy się w liczbie 150 osób. Tego dnia na meczu nie może zabraknąć nikogo!!! Piłkarze Marcovii za wszelką cenę będą chcieli zrewanżować się Mazurowi za porażkę z ubiegłego sezonu(2:0 dla Mazura). Będzie im w tym potrzebny także Twój doping.

Mecz odbędzie się 22 września 2007 roku o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim w Radzyminie. Zapraszamy!!!

Prawdopodobnie zorganizowany zostanie specjalny autobus dla kibiców Marcovii. Więcej informacji wkrótce na www.marcovia.yoyo.pl

Komentarze: 1

  1. Suchy pisze:

    wszystkich chetnych zapraszamy. zbiorka na stadionie Marcovii w sobote o godzinie 9:30. dobrze miec ok 10 zl, 5zl na transport i 5 na bilet na mecz

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,577s)