Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

Darmowe gadżety na święceniu jednośladów w kościele w Markach – Strudze.

Szanowni Państwo,

jak informowaliśmy Państwa wcześniej KLIKNIJ TUTAJ w dniu 13 maja 2018 r. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 w kościele parafii św. Andrzeja Boboli przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 248/252 w Markach – Strudze odbędzie się uroczyste poświęcenie motocykli, rowerów i innych jednośladów.

Będzie to swego rodzaju rozpoczęcie sezonu motocyklowego i rowerowego oraz prośba o szczęśliwe uczestnictwo w ruchu drogowym.

Uwaga! Dla tych cyklistów, którzy przyjadą na poświęcenie pojazdów na Strugę – Wydział Nadzoru i Profilaktyki Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji – przygotował ZA DARMO specjalne prezenty – podnoszące bezpieczeństwo w ruchu drogowym. A są to: saszetki odblaskowe, kamizelki odblaskowe, paski odblaskowe, za które bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY. Dodatkowo będzie można otrzymać kalendarzyk i smycze.

Zatem… do zobaczenia 13 maja 2018 r. o godz. 11:30 w kościele na Strudze.

PS. Dziękujemy również Arturowi Rytel-Andrianikowi i Krzyśkowi Banasiowi, członkom sekcji motocyklowej Stowarzyszenia MARKI-PUSTELNIK-STRUGA, za zorganizowanie gadżetów dla mieszkańców Marek.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 68, generowano: 0,558s)