Dariusz Pietrucha – podziękowanie

Wyniki wyborów do Rady Miasta Marki znamy od dwóch tygodni. Niemniej jednak ja obiecałem sobie, że dopiero po otrzymaniu zaproszenia na pierwszą sesję podziękuję Wam drodzy mieszkańcy za wybór. Kto pamięta jak to wyglądało cztery lata temu ten wie dlaczego tak zwlekałem. Tym razem jest inaczej, z dumą mogę powiedzieć, że jestem Radnym Miasta Marki! Z tej okazji chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim tym, którzy zaufali mojej skromnej osobie. Obiecuję, że nie będę radnym, który przypomni sobie o Was drodzy wyborcy na parę tygodni przed końcem kadencji, ale będę całe cztery lata pracował na Wasze zaufanie.

Dariusz Pietrucha

Komentarze: 4

 1. Piotr Tyrka pisze:

  Powodzenie w działaniu dla Marek i w ciągłym mobilizowaniu nowego Burmistrza do działania

 2. M.Świerczyński pisze:

  Mojemu upartemu oponentowi życzę, żeby nikt i nic i nie zawróciło go z deklarowanej drogi służenia ogółowi. Zresztą, pożyjemy, zobaczymy.
  Marek Świerczyński

 3. Dariusz Pietrucha pisze:

  Panie Marku bardzo dziekuję za wpis i życzenia. Proszę nie upatrywać we mnie oponenta a tym bardziej upartego. Oczekiwania mieszkańców są jednakowe zarówno tych, którzy mi zaufali i zagłosowali na moją skromną osobę, jak i tych, którzy mieli inne preferencje. Od 21.11.2010 reprezentuję w Radzie zarówno jednych jak i drugich.
  Cytat odnośnie szczodrości serca przedsiębiorów powiesiłem nad łóżkiem zgodnie z obietnicą.
  Różnijmy się pięknie.
  Gorąco pozdrawiam
  Dariusz Pietrucha

 4. Gratuluję i życzę powodzenia,

  Paweł Jaczewski.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,546s)