Dane teleadresowe Spółdzielni

Przedstawiam dane teleadresowe Spółdzielni MSMLW oraz godziny otwarcia:

Adres: Promienna 17A 05-270 Marki

Tel: 022 781 35 13

Faks: 022 771 44 40

Adres email: msmlw@neostrada.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: od 9 do 17

Pozostałe robocze dni tygodnia: od 7 do 15

 

Radek Dec

Komentarze: 2

 1. Sylwia Jaczyńska pisze:

  Mam jedno małe zapytanie. Kiedy pojawi się plac zabaw dla dzieci przy Promiennej taki z prawdziwego zdarzenia np. taki jak ma spóldzielnia warszawska na Mieszka I-go.?????????????
  W tej kwesti od bardzo długiego czasu nic się nie dzieje.

 2. Radek Dec pisze:

  Witam Pani Sylwio !
  W wolnym czasie (najprawdopodobniej będzie to któryś z weekendów, ponieważ w ciągu tygodnia pracuję) postaram się zorganizować spotkanie z prezesem Spółdzielni i zainteresowanymi mieszkańcami. Nie ukrywam, że jeżeli chodzi o mieszkańców liczę na Pani pomoc w tej kwestii. Pogadamy, zobaczymy jakie są środki i pomyślimy co się da zrobić. Proszę pamiętać, że tyle mogę pomóc, ile będę miał poparcia ze strony mieszkańców. Jakby coś proszę dzwonić: 501-350-667

  Pozdrawiam
  Radosław Dec

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,526s)