Członkowie Salonu: Jadwiga Sułkowska-Mijal

JADWIGA SUŁKOWSKA-MIJAL – poetka, urodzona w Ignacówce k/Kępna. Od 1964 roku mieszka i tworzy w Warszawie. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim oraz Studium Teologii dla Świeckich przy Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Debiutowała w 1990 roku w „Ursynowskich Wiązaniach”. Publikowała swoje wiersze w wielu pismach. Uprawia krytykę literacką, publicystykę. Jest laureatką licznych konkursów poetyckich.

KONTAKT:
JADWIGA SUŁKOWSKA-MIJAL
ul. Spalska 1 m. 10
02-934 Warszawa
tel. 858-82-58

Komentarze: 2

 1. KAZIMIERZ krawiarz pisze:

  Witam,
  Za nami epoka ciszy, bo wolelismy iść w swoje strony. Ja ostatnio spisuję wspomnienia o naszych nauczycielach: Nowakach, Asłanowiczu, Toporowiczu…Czas przyszedł aby napisać o swoich bliskich przyjaźniach ale znamy siebie za mało. Jadziu, chciałbym cos napisac o Tobie i Twoich wierszach, ale tak jak powiedziałem. Za mało wiem, za mało znam. Odpisz i pomóż.
  Kaziu K

 2. Ada Balcerzak pisze:

  Ciociu dziękuję za te książki które mamy od Ciebie
  P.S piszesz piękne wiersze

  moc pozdrowień
  Adusia

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 47, generowano: 0,567s)