Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ACADEMICA – już w bibliotece w Markach!

Biblioteka Publiczna Miasta Marki od stycznia 2018 roku uzyskała dostęp do Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA, która udostępnia zasoby cyfrowe Biblioteki Narodowej. 

Projekt realizowany przez  Bibliotekę Narodową pod nadzorem Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej finansowany  jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 2.3: Inwestycje związane z rozwojem infrastruktury informatycznej nauki. Partnerem projektu była Naukowa i Akademicka sieć Komputerowa.
Korzyści jakie płyną z cyfrowej wypożyczalni międzybibliotecznej jest bardzo wiele: dostęp on-line do książek i czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy (ponad 2 218 678 dokumentów), wyszukiwanie pełnotekstowe, możliwość rezerwacji oraz informacja o bibliotekach, które przystąpiły do systemu. Warto podkreślić, iż korzystanie z systemu jest bezpłatne.
Korzystać z wypożyczalni ACADEMICA może każdy zapisany do Biblioteki Publicznej Miasta Marki czytelnik ! W celu dokonania rejestracji zapraszamy  na Lisa Kuli 3A.

Więcej informacji na stronie: www.academica.edu.pl

Zapraszamy!

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 60, generowano: 0,540s)