Szkoła Podstawowa nr 4

Szkoła Podstawowa Nr 4
im. Stefana Grota-Roweckiego

ul. Duża 3, 05-260 Marki
22 781-12-96

Comenius – ” Uczenie się przez całe życie”

comenius_rgb(3)TRZECI PROJEKT UNIJNEGO PROGRAMU EDUKACYJNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ  NR 4

W lutym 2010 złożyliśmy aplikację na finansowanie kolejnego już projektu w ramach edukacyjnego programu Comenius  – ” Uczenie się przez całe życie”. W lipcu otrzymaliśmy wiadomość o tym, że projekt nasz został zaakceptowany przez polską komisję FRSE – Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Obecny projekt  „Tropem bajek w Europie” będzie realizowany przez dwa lata. Kraje, z których szkoły złożyły aplikacje to: Czechy (koordynator), Słowacja, Turcja, Rumunia, Grecja, Polska (nasza szkoła). Wysokość  grantu: 20 000 EURO. Koordynatorem  szkolnym projektu jest pani J. Konowalska – nauczyciel języka angielskiego.
Dalsze, bardziej szczegółowe informacje na temat działań , terminów i szkół partnerskich  – po spotkaniu organizacyjnym koordynatorów , które planowane jest w drugiej połowie września.

comenius_rgb(3)

Komentarze: 2

  1. Jacek Orych pisze:

    Szczere gratulacje !

  2. Katarzyna Dwornikiewicz pisze:

    Jestem pełna podziwu, że są w oświacie ludzie którym „chce się chcieć” :-) serdeczne gratulacje!

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 53, generowano: 0,529s)