Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Cennik i regulamin mareckiej pływalni

Na basen zapraszamy codziennie od 6:00 do 22:00.

11 grudnia uruchomiliśmy pływalnię w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym przy ulicy Wspólnej. Z jego usług można korzystać codziennie w godz. 6:00-22:00. Pierwsi użytkownicy zjawili się w dniu otwarcia punktualnie o godzinie 6 rano, by jako pierwsi wypróbować wszystkie funkcjonalności, jakie czekają na pływalni MCER.

Znajdziecie tu: basen pływacki o długości 25 metrów podzielony na 6 torów, basen rekreacyjny, basen dziecięcy z atrakcjami dla najmłodszych, 2 wanny jacuzzi, zjeżdżalnię oraz strefę SPA, czyli zespół saun, grotę solną, grotę śnieżną i gabinet masażu.

Przed odwiedzinami naszego nowego obiektu zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz regulaminem pływalni:

CENNIK PŁYWALNI

REGULAMIN PŁYWALNI

Komentarze: 6

 1. agnieszka pisze:

  jedyna pływalnia na której obowiązują czepki. a tak się cieszyłam ze będzie basen w markach. wybieram ząbki.

 2. Tomasz pisze:

  Na dodatek kiedy się wchodzi na basen należy się myć pod prysznicem, szczególnie pod pachami i pod kostiumem kąpielowym lub pod majtkami (w tym celu najlepiej się rozebrać). Jedź Agnieszko do Ząbek i tam zarażaj.

 3. Stella pisze:

  nie jedyna…i dobrze…że tak jest…chodzi o to…żeby włosy klientów nie zapychały dysz i filtrów…bo wtedy są większe koszty serwisu i konserwacji urządzeń oraz stacji uzdatniania wody basenowej…były by droższe bilety..poza tym chodzi…aby jak najdłużej utrzymać nowy obiekt w super stanie jak najdłużej…ma służyć mieszkańcom…

 4. Maria Wysocka pisze:

  Obiekt bardzo mi się podoba – nareszcie coś bliżej domu. Fajna przestrzeń i atmosfera sympatyczna ekipa ratowników i pracowników obsługi obiektu.Jedyne do czego mogę mieć swoje „ale” to zniżki . Zniżki wynikające z ‚Karty Markowiaka’ jestem mieszkańcem powiatu tu odprowadzam swoje podatki, dlatego nie rozumiem tej segregacji. Co będzie gdy mieszkańcy ościennych gmin zaczną pobierać haracz za wstęp do swoich lasów i rzek. Nie sądzę aby tego typu ośrodki powstawały ze środków własnych miasta Marki, dlaczego zatem mieszkańcy sąsiednich miejscowości są tu (i nie tylko tu – ta praktyka jest stosowana również w innych miasteczkach ) dyskryminowani?

 5. Andrzej pisze:

  jestem zszokowany tak dobrą obsługą i warunkami na pływalni. POLECAM

 6. POL pisze:

  Stella ma rację , to nie jezioro tylko zamknięty zbiornik wodny , od zawsze w każdym regulaminie basenu jest pływanie w czepkach – to samo Ząbki tylko leniwi ratownicy nie pilnuja tego bojąc się reakcji ludzi

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,554s)