Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Cennik i regulamin mareckiej pływalni

Na basen zapraszamy codziennie od 6:00 do 22:00.

11 grudnia uruchomiliśmy pływalnię w Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym przy ulicy Wspólnej. Z jego usług można korzystać codziennie w godz. 6:00-22:00. Pierwsi użytkownicy zjawili się w dniu otwarcia punktualnie o godzinie 6 rano, by jako pierwsi wypróbować wszystkie funkcjonalności, jakie czekają na pływalni MCER.

Znajdziecie tu: basen pływacki o długości 25 metrów podzielony na 6 torów, basen rekreacyjny, basen dziecięcy z atrakcjami dla najmłodszych, 2 wanny jacuzzi, zjeżdżalnię oraz strefę SPA, czyli zespół saun, grotę solną, grotę śnieżną i gabinet masażu.

Przed odwiedzinami naszego nowego obiektu zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oraz regulaminem pływalni:

CENNIK PŁYWALNI

REGULAMIN PŁYWALNI

Komentarze: 2

  1. agnieszka pisze:

    jedyna pływalnia na której obowiązują czepki. a tak się cieszyłam ze będzie basen w markach. wybieram ząbki.

  2. Stella pisze:

    nie jedyna…i dobrze…że tak jest…chodzi o to…żeby włosy klientów nie zapychały dysz i filtrów…bo wtedy są większe koszty serwisu i konserwacji urządzeń oraz stacji uzdatniania wody basenowej…były by droższe bilety..poza tym chodzi…aby jak najdłużej utrzymać nowy obiekt w super stanie jak najdłużej…ma służyć mieszkańcom…

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,570s)