CAŁE MARKI IDĄ Z NAMI!

Zapraszamy wszystkich mareckich patriotów na Marsz Niepodległości – największy polski narodowy marsz, który odbędzie się 11 listopada 2012 (niedziela) w Warszawie.

Marsz Niepodległości – zapowiedź – oglądaj

Liczne środowiska prawicowe, narodowe i niepodległościowe z całej Polski, oraz z zagranicy, wyruszają razem na tę wielką manifestację (będzie co najmniej kilkadziesiąt tysięcy ludzi). Tak samo RAZEM Z MAREK wyruszamy i my!

godz. 12:00 – w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny p.w. Św. Izydora w Markach, z inicjatywy Burmistrza odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, z udziałem orkiestry symfonicznej.

 

godz. 13:30wyruszamy RAZEM z parkingu znajdującego się pod Domem Katolickim (przy parafii Św. Izydora – Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 93). Zbieramy się odpowiednio wcześniej tak, abyśmy mogli o godz. 13:30 wyjechać na marsz do Warszawy, który rozpocznie się o godz. 15:00 na rondzie im. Romana Dmowskiego (Metro Centrum).

PRZESTAŃ WYĆ! Z NAMI IDŹ! – oglądaj

 

Osoby nie mogące zorganizować sobie własnego transportu proszę o kontakt na e-mail: klubgpmarki@go2.pl

W miarę możliwości postaramy się zorganizować dla chętnych miejsca w samochodach.

 

ODZYSKAJMY POLSKĘ!

Proszę zabrać ze sobą barwy narodowe (flagi, szaliki, różne bannery itp.), pozytywne nastawienie, oraz narodową dumę – RAZEM Odzyskamy Polskę!

Marsz Niepodległości 2012 Odzyskajmy Polskę! – oglądaj

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,567s)