Kurier Marecki

Kurier Marecki
05-260 Marki, ul. Jutrzenki 2,
727 517 725, mikolaj@marki.net.pl

Burmistrz możel liczyć na rzetelną współpracę

W najnowszym wydaniu Kuriera Mareckiego ukazał się wywiad z Pawłem Adamczykiem, radnym Marek oraz jednym z liderów Wspólnoty Samorządowej. Zachęcamy do lektury!

Sprawne przyjęcie budżetu pokazuje, że Wspólnota potrafi współpracować z Jackiem Orychem? Można liczyć, że zawsze tak będzie?

Ważne, żeby odróżnić nasze relacje z radnymi MSG od współpracy z burmistrzem. W tej drugiej mamy nadzieję na znacznie lepsze stosunki. Jacek Orych dostał kredyt zaufania od wyborców i my jako Wspólnota Samorządowa taką decyzję mieszkańców szanujemy. Zresztą liczymy że Jacek Orych już jako burmistrz, a nie lider MSG będzie się bardziej wsłuchiwał w głosy płynące z obu stron sali posiedzeń. Z naszej strony Burmistrz może liczyć na rzetelną współpracę, ale musi też spodziewać się kontroli i recenzowania swoich posunięć, jeśli nie będą do końca przemyślane. Myślę, że to zdrowa sytuacja.

Więcej w najnowszym wydaniu Kuriera Mareckiego:

Komentarze: 1

  1. szogun pisze:

    No po tym co opublikował Burmistrz na Facebooku, widać jak może liczyć na współpracę z MWS. Chyba, że Pan Adamczyk miał na myśli innego Burmistrza….?

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 64, generowano: 0,565s)