Budujemy wielki Wóz Strażacki z klocków LEGO (CH M1)

Centrum Handlowe M1 w Markach zaprasza na wielkie budowanie wozu strażackiego z klocków LEGO w dniach 1-2 września 2012

W pierwszy weekend września wszystkie dzieci odwiedzające Centrum Handlowe M1 w Markach będą mogły wziąć udział w budowie wielkiego wozu strażackiego.

Pojazd strażacki o wymiarach 4,8 x 2,7 x 1,63 m. zbudowany zostanie w całości z legendarnych klocków LEGO Do jego skonstruowania dzieci uczestniczące w zabawie zużyją około 160 000 klocków.

Prace budowlane umilą konkursy z nagrodami ? do wygrania będą zestawy klocków LEGO? oraz dziesiątki innych gadgetów związanych z tą najpopularniejszą na świecie marką zabawek. Dodatkowo – młodzi budowniczy obejrzą filmy z serii ?Lego City?, spotkają się z prawdziwymi strażakami oraz, co chyba najważniejsze, będą mogli bez ograniczeń bawić się klockami na specjalnie przygotowanej platformie ze stołami konstruktorskimi. Wstęp do strefy zabaw jest bezpłatny, a organizatorzy przewidzieli również stanowiska do zabawy klockami LEGO Duplo? odpowiednimi dla dzieci w wieku od 2 lat.

Początek roku szkolnego zwykle wiąże się z wielkim zamieszaniem, długimi, męczącymi zakupami i bywa próbą nerwów. Wszystkim rodzicom proponujemy wyprawę na szkolne zakupy do M1 w Markach – dzieci oddadzą się twórczej rozrywce w strefie LEGO, a dorośli zrobią spokojnie wszystkie zakupy pod jednym dachem i znajdą czas aby zrelaksować się przy kawie – powiedział Jakub Jarczewski, Zastępca Dyrektora CH M1 Marki.

Serdecznie Zapraszamy.

www.marki.m1-centrum.pl

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,543s)