Brąz orlików

Drużyna orlików (zawodników do lat 10) UKS ?Struga? w składzie: Krzysztof Banaszek, Piotr Nagraba, Aleksander Werelich, wywalczyła trzecie miejsce podczas XIII Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Zawody odbyły się w Dźwirzynie w dniach 01-04.07.2006. W kategorii młodziczek (zawodniczek do 13 lat) piąte miejsce zajęły reprezentujące nasz klub Joanna Sasin i Weronika Werelich. Nasi młodzi warcabiści połączyli umysłowy wysiłek z wakacyjnym odpoczynkiem. Sukcesy, medale i puchar to jedno, a drugie to piękny ośrodek wypoczynkowy nad samym morzem, plaża, słońce i bałtyckie fale.Wszystko razem sprawiło, że nasi młodzi zawodnicy wrócili do Marek z wielkim zapałem do dalszej pracy. Oby im ten zapał nie zagubił się gdzieś na wakacyjnych ścieżkach.
Tymczasem nasi starsi zawodnicy wyjechali do Smolarni (gdzieś koło Trzcianki i Piły), by walczyć o zwycięstwo najpierw w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn, a później w rozgrywkach drużynowych. Oby wypadli jak najlepiej. Trzymajmy kciuki!

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 50, generowano: 0,521s)