Blisko 60000 zł, to wartość paczek w ramach Szlachetnej Paczki, które trafiły do 17 mareckich rodzin.

Drodzy Państwo,
miło mi poinformować, że w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w naszym mieście udało się pomóc 17 rodzinom. Szacunkowa wartość wszystkich paczek wyniosła niespełna 60000 zł, co dało średnią wartość paczki na poziomie ok. 3500 zł.

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Wszystkim osobom, które włączyły się w organizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia. W szczególności dziękuję wolontariuszom bez których nie mógłbym dziś pisać o tym wszystkim. Dziękuję również za wsparcie Burmistrzowi Miasta Marki, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2, firmie Toyota Marki, piekarni Inter Europol S.A., TTD Transport oraz Pani Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Markach.

Chciałbym także podziękować wszystkim darczyńcom, którzy okazując wielkie serce przygotowali wszystkie paczki, w grona darczyńców byli również Mieszkańcy Marek, w tym nasz lokalny klub Marcovia Marki. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, jeśli tak się stało, to z góry przepraszam.#LubimyLudzi w #MiastoMarki

Arkadiusz Werelich – lider Szlachetnej Paczki w Markach

 

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 45, generowano: 0,588s)