MSG

Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze

ul. Przyleśna 17
05-270 Marki
biuro@msg.net.pl

Komentarze: 8

 1. Anna pisze:

  Panie Jacku, zawiodłam się na Panu. Wiem, że nie tylko ja. Ostatni dzień kampanii w Pana wykonaniu pokazał w jakim stylu jest Pan gotowy iść po władzę. Żenujący poziom i styl gazety wyborczej pt „Kurier Marecki” pokazuje jaki wpływ ma na Pana grupa walcząca wszelkimi sposobami z obecnym burmistrzem. Żal mi Pana. Miałam nadzieję, że będzie Pan pokazywał swoje walory, a nie skupi się na oczernianiu konkurenta. Liczyłam na merytoryczną dyskusję. Liczy Pan, że osoby oddające głos 30.listopada to ludzie, którzy nie interesują się losem swojego miasta. Liczy Pan, że będą kierować się emocjami, jakie wywoła Pan mało eleganckimi zagrywkami w Państwa „gazecie”. Dla przykładu podam zdjęcie radnych z konkurencyjnej frakcji i podpis o „sposobie w jaki pracują”. Tak się składa, że ja i większość moich znajomych śledzimy poczynania burmistrza i pracę radnych. Oglądamy ogromną większość Państwa posiedzeń online. W czasie przerw w obradach Pan i Pańscy koledzy wyglądacie nie lepiej. Ktoś złośliwy mógłby wykorzystać podobne ujęcia do nieuczciwej walki z Panem i Pana kolegami. Podobnie teksty umieszczone w tym wydaniu „Kuriera”, dla osób znających poruszane sprawy są dowodem Pańskiej manipulacji i braku szacunku dla mieszkańców. Odbieram wiele głosów od sąsiadów, znajomych, że stracił Pan w ich oczach. Upewnili się w przekonaniu, że 30.listopada nie poprą osoby, która sięga po takie środki w walce o „stołek”. Piszę „stołek”, ponieważ odnoszę wrażenie, że tak Pan traktuje te wybory. Druga strona nie używa w kampanii tego typu chwytów. Prezentuje wyższy poziom kultury, który dla Pana i Pańskiego środowiska, jak można się przekonać obserwując prowadzoną przez Was „politykę”, jest abstrakcją. Każdy, dla kogo ważny jest los naszego miasta, powinien się obawiać dojścia do władzy takiego środowiska. Ja, moja liczna rodzina i znajomi w najbliższą niedzielę oddamy głos na Pana Janusza Werczyńskiego. Myślę, że osoby interesujące się sprawami miasta uczynią podobnie i nie dadzą się traktować instrumentalnie. Gorąco namawiam do głosowania na Pana Janusza Werczyńskiego.

 2. zibi pisze:

  Kurier Marecki wydaje Werczyński. Wrzuć ten tekst do innego wątku. Tam będzie pasował jak ulał.

 3. Anna pisze:

  Oczywiście chodziło mi o „Ekspres Marecki” wrzucany dzisiaj na nasze posesje. Wydawcę „Kuriera” przepraszam za błąd:)

 4. darek pietrucha pisze:

  To cyba taka freudowska pomyłka. Coś jest na rzeczy.

 5. zibi pisze:

  Panie Bychowski. Proszę nie blokować moich wpisów.
  o godz. 22:39 napisałem:
  „Kurier Marecki wydaje Werczyński. Wrzuć ten tekst do innego wątku. Tam będzie pasował jak ulał.”

 6. Miedziana pisze:

  Anna , dzięki ale nie JW miał szmat czasu 16 lat sry nie przemawia to do mnie.

 7. Mieszkaniec pisze:

  Pani Anno, spodziewałem się że będzie jeszcze jedno wydanie Expresu, no ale nie na takim poziomie, Panie Jacku, jest takie powiedzenie „więcej pszczół złapiesz na łyżkę miodu niż na beczkę octu” co prawda nie było mi dane nigdy się spotkać i porozmawiać z Panem Jackiem, ale w zeszłych wyborach to właśnie na Pana głosowałem razem z małżonką, niestety w tych wyborach tego nie uczynię, w tym roku miałem więcej czasu aby się zapoznać nie tylko z Kandydatem ale również z ludźmi którzy za nim stoją, pisaliście w Expresie że trudne decyzje czasem trzeba tez podejmować, oczywiście jest to racja, ale usunięty został przez swoich kolegów ten który teraz Pana popiera, dlaczego przynajmniej do wyjaśnienia sprawy Pan Chwiłoc -Fiłoc nie został zawieszony, idąc dalej, Pan Dariusz Pietrucha ostatnim czasem czyta czytania w Kościele w Strudze, jak najbardziej jestem za tym żeby parafianie czynnie włączali się w życie Parafii (można również nie tylko przed wyborami) ale jak widzę że w składzie jest również Pan który za czasów komuny Krzyże w szkołach ściągał, to ja i wielu innych mieszkańców już nic z tego nie rozumie, to tak jak byśmy Kaczyńskiego z Palikotem połączyli.
  Szanowny Panie, rada moja na przyszłość, mieszkańca i obserwatora, trzeba patrzeć z kim się przestaje, bo ludzie to również widzą, a może Pan jest komuś potrzebny na tym stanowisku, naprawdę wolę aby p. Janusz Werczyński dalej rządził miastem niż ma być Burmistrz w którego szeregach są takie skrajności.
  Pozdrawiam
  wszystkiego dobrego

 8. Kasia P. pisze:

  Nie no brawo!!! Fakt gazeta Wspólnoty Samorządowej to kwintesencja motoryczności!. Na miejscu MSG to bym to podała do sądu a nie bawiła w odpisywani i wydawanie kasy na drukowanie….. Ale ich wybór, tylko czy ludzie zrozumieją. Choć jestem na bieżąco z Marecką „polityką”, to nie wszytko było dla mnie jasne.

  A jeszcze jedno – zwróć uwagę kto na facebooku atakuje konkurencje JW. Adamczyk – radny wspólnoty. Przed pierwsza turą walił w Piotrowskiego, teraz wali w Orycha. Ale to oczywiście w ramach merytorycznej dyskusji.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 49, generowano: 0,543s)