BISTRO POMARAŃCZA. 14 MAJA OTWARCIE. ZAPRASZAMY!

Szanowni Państwo,

zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do baru „Bistro Pomarańcza” na frytki belgijskie, zapiekanki domowej roboty, kanapki, kebab, smakowite pierożki pielmieni – smażone i w rosole, kawę, herbatę i inne napoje.

„Bistro Pomarańcza” to nowy punkt na mapie usług gastronomicznych w Markach, który powstał w odpowiedzi na kulinarne potrzeby mieszkańców naszego miasta. „Bistro Pomarańcza” wznawia swoją działalność po krótkiej przerwie. Serwowane przez nas dania są smaczne, zawsze świeże i przygotowywane na miejscu na zamówienie klienta. Oferujemy miłą obsługę, dobrą atmosferę, przystępne ceny.

„Bistro Pomarańcza” znajduje się na parkingu – obok urzędu miasta i kościoła parafii św. Izydora w Markach przy al. Marsz. J. Piłsudskiego 93. Posiadamy własny, mały ogródek, stolik, ławeczki, parasole, stojak na rowery. Teren wokół Bistro jest monitorowany oraz objęty całkowitym zakazem palenia tytoniu i papierosów elektronicznych.

Zapraszamy serdecznie!

Otwarte od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00

Sobota od 15:00 do 20:00

Niedziela od 9:00 do 16:00

 

CENNIK

Pierożki chrupiące 8 sztuk 10 zł

Pierożki pielmieni w rosole 9 zł

Kebab z dodatkami w cienkim cieście 12 zł

Zapiekanka z serem i pieczarkami, keczup 7 zł

Zapiekanka z serem, pieczarkami i szynką, keczup 8 zł

Frytki duża porcja, keczup 7 zł

Frytki średnia porcja, keczup 5 zł

Kanapki różne rodzaje od 4,00 zł

Napoje od 2 zł.

 ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 70, generowano: 0,632s)