Bezpłatne porady prawne dla osób niezamożnych.

poradnia_logoStudencka Poradnia Prawna działająca przy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie udziela bezpłatnych, pisemnych opinii prawnych osobom niezamożnym…

Udzielamy porad z zakresu prawa:

 • cywilnego (prawo lokalowe, odszkodowania, reklamacje, umowa zlecenia, umowa o dzieło, spadki, zasiedzenie, darowizny, zasiedzenie, egzekucja komornicza itp.),
 • karnego  (warunkowe przedterminowe zwolnienie z odbywania kary, wyrok łączny, odszkodowanie za złe warunki odbywania kary itp. ),
 • rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty itp.),
 • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych (pozwy o wypłatę wynagrodzeń ze stosunku pracy, domaganie się odszkodowań z zakładów ubezpieczeń itp.).

Jeśli masz wątpliwość czy Twoja sprawa nadaje się do rozpatrzenia w naszej Poradni przed przyjściem zadzwoń w godzinach otwarcia pod numer podany poniżej.

Sporządzamy również pisma procesowe do sądów.

Każda porada sporządzona przez studentów (IV i V roku prawa) jest zatwierdzana przez Opiekuna naukowego !

Każda sporządzona przez naszą Poradnie opinia i pismo są BEZPŁATNE !

Kontakt z nami:
ul. Jagiellońska 59, pok. A1
03-301 Warszawa,
tel.: (022) 519 22 38
e-mail:  poradnia@kozminski.edu.pl.
Godziny otwarcia: wtorki od godziny 9:00 do 14:00, środy od 14:00 do 18:00 oraz w czwartki i piątki w godzinach 9:00 – 14:00.

UWAGA !
Z powodu sesji egzaminacyjnej porad udzielamy od 15 lutego !

Dojazd do Poradni z Marek:

 • Linia 732 do Żerania FSO, należy przejść przejściem podziemnym z pętli autobusowej na tramwajową i przesiąść się w tramwaje 16, 18, 22 do przystanku Batalionu Platerówek.
 • Linia 718 (738, 805) do Dworca Wileńskiego, przesiadka w tramwaj 22 (kierunek Żerań FSO) do przystanku Batalionu Platerówek.
 • Linia 740 do Młodzieńczej, z tego samego przystanku przesiadka w 199 do Pl. Hallera i na Pl. Hallera przesiadka w 22 (kierunek Żerań FSO) do przystanku Batalionu Platerówek.

Wejście do szkoły znajduje się pomiędzy przystankami Pimot i Batalionu Platerówek. Poradnia mieści się w budynku A, obok stanowiska ochrony.

Komentarze: 3

 1. Najpierw napisałem, że nie będę tego tu umieszał, a potem zdecydowałem się zrobić co innego. Dlaczego ? Pierwszy taki, że mało kto zagląda do działu ogłoszenia. Drugi – zawsze byłem przeciwny robienia z marki.net.pl portalu reklamowego i cały czas jestem, jednak nasza reklama nie dotyczy np. sklepu spożywczego. Działamy wyłącznie pro publico bono i nie pobieramy z tego tytułu żadnego wynagrodzenia. I pomyślałem, że jeśli możemy pomóc bezpłatnie osobom niezamożnym z Marek to warto byłoby tutaj umieścić to ogłoszenie. Zapraszam do naszej Poradni (od 15 lutego jak jest w ogłoszeniu) !

 2. Edyta Śliwa pisze:

  Witam mam problem mieszka u mnie konkubin byly bez zameldowania ma meldunek staly gdzie indziej nie moge sie go pozbyc gdyz mowi ze sasiedzi wiedza ze mieszka i nie dam rady sie go pozbyc co mam w takiej sytuacji zrobic prosze o pomoc nie mam pieniedzy na adwokata i sprawy sadowe dziekuje

 3. Witam !

  Proszę o kontakt ze Studencką Poradnią Prawną (telefon powyżej).
  Ja już nie udzielam się w poradni, ale na pewno któryś z moich kolegów/koleżanek Pani pomoże.
  Ponadto teraz są wakacje i poradnia nie działa, zatem albo proszę kontaktować się
  pod powyższym numerem po wakacjach albo pod tym linkiem spróbować poszukać poradni,
  która pracuje w wakacje: http://www.fupp.org.pl/index.php?id=poradnie_polska#warszawa
  Są tam podane kontakty.
  Niestety nawet jakbym chciał to nie udzielę Pani wiążącej odpowiedzi, bo nie mam do
  tego uprawnień, prawnikiem jeszcze nie jestem.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,533s)