PO w Markach

Koło Platformy Obywatelskiej RP
w Markach

kontakt@marki-platforma.org
511 077 631

Bezpieczeństwo, obwodnica, sprawy lokalne…

Spotkanie z wojewodą Jackiem Kozłowskim było kolejnym, które okazało się owocne. Sprawy bieżące związane z funkcjonowaniem powiatu wołomińskiego, czego nieodzownym elementem będzie obwodnica Marek, to jeden z kilku tematów poruszanych tego dnia.

Tematem, który jest bardzo ważny dla mieszkańców naszego miasta jest kwestia skrzyżowania ulic Piłsudskiego/Małachowskiego/Wspólna. Są i będą czynione kolejne kroki w celu dalszej poprawy bezpieczeństwa na wspomnianym skrzyżowaniu. Więcej informacji wkrótce?

Komentarze: 1

  1. Czy padł pomysł zamknięcia stadionu Marcovii? Pytam ironicznie, bo jeśli chodzi o zamykanie stadionów, to ciężko znaleźć równego Panu Wojewodzie.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 52, generowano: 0,538s)