Będzie łatwiej na alei Piłsudskiego

Do Starostwa Powiatowego w Wołominie wpłynęła długo oczekiwana odpowiedź Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie zmniejszenia natężenia ruchu samochodów ciężarowych przejeżdżających przez miasto Marki.  Zarządca drogi informuje w nim, że ze względu na międzynarodowy charakter drogi krajowej nr 8, obecnie nie ma możliwości zastosowania ograniczenia tonażowego. Jednocześnie GDDKiA potwierdza zamiar wprowadzenia oznakowania mówiącego o zakazie wyprzedzania przez samochody ciężarowe. Rozwiązanie takie niewątpliwie przyczyni się do sprawniejszego  poruszania się po naszym mieście.

Sylwia Matusiak

Radna Powiatu Wołomińskiego

Zobacz także:

Stop dla tirów przejeżdżających przez Marki!
Marki przeciwko tirom!

 

 

 

Komentarze: 3

  1. marki.net.pl pisze:

    [...] Będzie łatwiej na alei Piłsudskiego [...]

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 65, generowano: 0,556s)