Będzie jaśniej na Bandurskiego

Już wkrótce mieszkańcy ulicy Bandurskiego odczują poprawę w oświetleniu swojej ulicy. Na odcinku od Okólnej do zakrętu oraz przy ostatnich zabudowaniach na tej ulicy istnieją ciemne nieoświetlone obszary. Odstępy pomiędzy latarniami na Bandurskiego są bardzo duże, co powoduje dyskomfort wśród mieszkańców, jak również pozostałych użytkowników drogi. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, jedna z mieszkanek mówiła, że boi się chodzić po zmroku ulicą Bandurskiego z racji tych ciemnych miejsc i prosiła o poprawę sytuacji, a pamiętajmy, że tą ulicą większość mieszkańców dociera i wraca z cmentarza.

Pierwsze rozmowy na temat sytuacji na Bandurskiego toczyły się jeszcze w styczniu, a w maju klub radnych PO złożył wniosek do burmistrza o uzupełnienie oświetlenia na wspomnianej ulicy. 22 czerwca pojawiła się odpowiedź wiceburmistrza Krzysztofa Wnuka, w której przychyla się do naszego wniosku. Prace mają zostać wykonane jeszcze w tym miesiącu. W imieniu mieszkańców dziękuję.

Paweł Pniewski
radny Miasta Marki

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,540s)