Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Będzie jaśniej

Marecki ratusz ogłosił drugi w tym roku przetarg na budowę oświetlenia. Lampy zabłysną m.in. wzdłuż ul. Pałacowej, Wojskiego i Barbary.

Na 11 października zaplanowano otwarcie ofert w drugim, tegorocznym postępowaniu na wyłonienie firm, które będą budować oświetlenie w naszym mieście. Prace będą realizowane wzdłuż następujących ulic:

- Pałacowa

- Skrzetuskiego (nr 1- 18)

- Skrzetuskiego-Rzędziana-Rocha Kowalskiego

- Wojskiego

- Asnyka (od Jutrzenki do Odrowąża)

- Barbary

- Longinusa

- Malinowa

- Olimpijska (od Piotrówka do Małej oraz od Dąbrowskiego do Maratońskiej).

Łącznie powstaną aż 83 punkty oświetleniowe na terenie Marek.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części. Kryteria wyboru wykonawców w obu przypadkach są identyczne. Są to: cena, gwarancja i rękojmia oraz termin realizacji inwestycji. Od podpisania umowy wykonawca może mieć maksymalnie 75 dni na zrealizowanie prac. Równocześnie ratusz ogłosił postępowanie na inspektora nadzoru przy tej inwestycji.

W lipcu rozstrzygnęliśmy przetarg na budowę oświetlenia przy ulicach: Kamiennej, Modrzejewskiej, Oleńki, Wołyńskiej, Parkowej, Solskiego, Kwiatowej, Piotrówka, Pogonowskiego i Okrzei. W postępowaniu zwyciężyła firma Eles-Bud z Kobyłki. Część prac jest już w toku, o czym informowaliśmy na naszym profilu facebookowym (Miasto Marki).

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,522s)