Bartłomiej Świniarski zapewnił Marcovii zwycięstwo z Sokołem Serock

Marcin Boczoń Marcovia

13 października 2016    14:22

Pierwszy zespół Marcovii odniósł w minioną sobotę bardzo cenne zwycięstwo. Podopieczni Konrada Kucharczyka pokonali bowiem w Serocku miejscowy Sokół 2:1. Zainkasowanie kompletu punktów nie przyszło naszym zawodnikom łatwo. Zwycięska bramka padła dopiero w 89 minucie gdy na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Świniarski. Pomocnik Marcovii zameldował się na placu gry w 75 minucie zmieniając Michała Grykałowskiego. Jak się okazało jego wejście było strzałem w "10".

Wynik spotkania otworzył w 10 minucie Marcin Rojek, najskuteczniejszy zawodnik w zespole Konrada Kucharczyka. W 62 minucie gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania po celnym uderzeniu Adama Zycha. Na szczęście Marcovia zdołała postawić kropkę nad "i" i za sprawą wspomnianego Bartka Świniarskiego wygrała w Serocku 2:1.

Teraz przed naszymi zawodnikami domowy pojedynek z Bobrem Tłuszcz. Spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą sobotę 15 października o godz. 11:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Marcovii na stadion przy ul. Wspólnej 12.

Sokół Serock - Marcovia Marki 1:2 (0:1)
Bramki: Marcin Rojek 10' Bartłomiej Świniarski 89'