Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Bajkowe Warsztaty Teatralne – ferie w bibliotece

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 7-14 lat na lalkarskie warsztaty w bibliotece, które poprowadzą aktorzy z teatru lalek „Igraszka”. Odbędą się one 18 i 25 stycznia 2018 r.o godz.14:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa osobiście w bibliotece przy ul. Lisa-Kuli 3a lub telefonicznie pod nr.tel.: (22)781-11-44.

Warsztaty „są autorskim projektem edukacyjno-artystycznym Pawła Kołodziejskiego.
Realizowane już w wielu placówkach oświatowych, cieszą się ogromnym powodzeniem. Zajęcia składają się z dwóch części. W pierwszej dzieci zapoznają się z zagadnieniami dotyczącymi teatru, sztuki aktorskiej i lalkarstwa.
W drugiej uczestnicy – korzystając z własnej pomysłowości i wyobraźni – samodzielnie wykonują lalki teatralne.Podsumowaniem warsztatów, podczas którego nie powinno zabraknąć rodziców, jest wspólny występ za parawanem, gdzie mali twórcy za pomocą krótkich tekstów i animacji, ożywiają swoje kolorowe lalki.
Nauka połączona z zabawą rozbudza twórcze myślenie oraz pomaga przełamać nieśmiałość. W ten sposób dzieci tworzą swój własny, oryginalny teatr lalek, łączący indywidualną twórczość i działanie zespołowe”.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 51, generowano: 0,533s)