Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

Awans do Wielkiej Czwórki

Jedno zwycięstwo wystarczyło, by szczypiornistki Marcovii zajęły premiowane miejsce.

Kolejny raz nasze miasto gościło młode piłkarki ręczne. Sala widowiskowo-sportowa im. Bożeny Markiewicz stała się areną turnieju, którego stawką był awans do grona najlepszych drużyn w kraju. W tej grupie znalazły się oczywiście piłkarki Marcovii. Łatwo nie było, ale udało się!

„To już jest top! AP Marcovia Marki w najlepszej czwórce w kraju. Mamy awans do Final Four Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych !” – czytamy na FB klubu.

Pierwszy mecz nie poszedł jednak po myśli gospodyń. Zaledwie jedną bramką uległy ekipie AH Ruch Chorzów.

„Nasze dziewczyny zostawiły na boisku całe serducho, zabrakło niestety trochę skuteczności i szczęścia” – taki komentarz znalazł się na FB.

W drugim meczu poszło lepiej. Marcovia wygrała z Euco UKS Dziewiątka Legnica. W trzecim starciu do awansu wystarczyła niewielka porażka, dzięki korzystnemu wynikowi meczu Legnica-Chorzów. I tak się stało. Marcovia uległa zwycięzcy turnieju – SPR Gdynia. Nie popsuło to końcowej radości.

„Jedziemy dalej! Nie ma zmiłuj! Wielkie podziękowania i czapki z głów dla wszystkich walczących drużyn w 1/4, naszych kochanych Rodziców i kibiców. Bardzo dziękujemy Miastu Marki oraz naszym sponsorom” – czytamy na FB.

Turniej finałowy odbędzie się za dwa tygodnie (piątek, sobota). Oprócz naszych szczypiornistek zagrają także drużyny z Gdyni, Dopiewa i Lublina. Trzymajmy kciuki!

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,537s)