Marecki Ośrodek Kultury

Marecki Ośrodek Kultury
im. Tadeusza Lużyńskiego

ul. Fabryczna 2, 05-270 Marki
22 781-14-06, mokmarki@mokmarki.pl

Autokarowy wyjazd do TEATRU PRAGA na spektakl „GRACE I GLORIA”

Marecki Ośrodek Kultury, sobota, 29.03.2014, godzina 17:45
Autokarowy wyjazd do TEATRU PRAGA ul. Elektoralna 12 na spektakl ”GRACE I GLORIA”. Autor: Tom Ziegler. Reżyseria: Bogdan Augustyniak. Muzyka: Jerzy Satanowski. Scenografia: Jerzy Rudzki. Obsada: STANISŁAWA CELIŃSKA i LUCYNA MALEC. (Przeniesienie z Teatru „Kwadrat”). Po spektaklu spotkanie z aktorkami.
Bilety ulgowe, dla seniorów 30 zł, normalne 60 zł. Wyjazd ze Strugi o 17:30. Wyjazd z ul. Malinowej godz 17:45. Początek spektaklu godz. 19:00, czas trwania około 2 godziny (w tym 15 minut przerwy). 
Spektakl „Grace i Gloria” został przygotowany z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej. Jest to przejmująca i barwna opowieść o dwóch dojrzałych kobietach, o krańcowo różnych temperamentach, charakterach i skrajnie odmiennych doświadczeniach życiowych. Wzruszający spektakl dotykający trudnych tematów przemijania, jednocześnie niosący nadzieję, przepełniony poczuciem humoru i zaskakujący zwrotami akcji. Brawurowa gra Stanisławy Celińskiej i Lucyny Malec tworzy widowisko pełne wdzięku i refleksji.
Spektakl zdobył trzy pierwsze nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Prywatnych w Siedlacach w 2013 roku: Pierwszą Nagrodę Jury i Publiczności w kategorii Najlepszy Spektakl, Pierwszą Nagrodę Publiczności w kategorii Najlepsza Scenografia.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,534s)