Biblioteka Publiczna

Biblioteka Publiczna
ul. Lisa Kuli 3,
22 781 11 44, biblioteka@marki.net.pl

Godziny otwarcia:
po wt cz pi: 11-18;
śr: 10-15; so: 9-13

Aplikacji dla rodziców – Parenting Hero

Miło nam poinformować, że przystąpiliśmy do projektu MythicOwl, który umożliwia dostęp do aplikacji dla rodziców – Parenting Hero.

Aplikacja ta powstała w oparciu o treści zaprezentowane w książce Joanny Faber (córki Adele Faber) oraz Julie King . Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat. Książka jest kontynuacją bestsellerowej serii . Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.
Aplikacja zawiera wszystkie kluczowe metody prezentowane w książce i pozwala je utrwalić oraz przećwiczyć w innowacyjny sposób – za pomocą 17 interaktywnych scenek. Scenki są podzielone na 4 kategorie tematyczne: Radzenie sobie z uczuciami, Zachęcanie do współpracy, Rozwiązywanie konfliktów oraz Wyrażanie pochwał i uznania. W każdej kategorii znajdziemy kilka scenek obrazujących typowe sytuacje problemowe z dzieckiem w roli głównej. Po wstępie, zawierającym opis sytuacji, jesteśmy poproszeni o wybór preferowanego przez nas sposobu reakcji (spośród 3 opcji). Każdy wybór skutkuje odmiennym, dalszym ciągiem rozwoju sytuacji. Na końcu każdej scenki znajdziemy podsumowanie merytoryczne.
Bezpłatne kody , pozwalające na pobranie aplikacji na telefony/tablety wyłącznie z systemem android dostępne są już w naszej Bibliotece. Zapraszamy zainteresowanych rodziców.

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 71, generowano: 0,542s)