Apel o wywieszenie narodowej flagi !

1000 flag dla mieszkańców Marek!


Apelujemy do mieszkańców Marek o wywieszenie flag narodowych dla uczczenia Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja, a także Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Pokażmy swój patriotyzm, szacunek dla tradycji. Bądźmy dumni z bycia Polakiem !

3 maja członkowie i sympatycy PiS rozdadzą mieszkańcom Marek 1000 biało-czerwonych chorągiewek dla upamiętnienia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja

Chorągiewki będą rozdawane po Mszach niedzielnych przy Kościołach Mareckich.

Członkowie Prawa i Sprawiedliwości w Markach

Komentarze: 4

 1. Ikarus (TPM) pisze:

  Flagi będą również rozdawały osoby (albo tylko jedna), którym bliskie są spawy naszej Ojczyzny, a nie zaliczają się do ww. grup. Przepraszam za komentarz, ale wolę uściślić.
  Pozdrawiam
  Paweł Jaczewski

 2. Radoslaw Dec pisze:

  Witam !
  Tak jak napisał Paweł, flagi będą rozdawały osoby, którym po prostu bliskie jest dobro naszej Ojczyzny, a nie będące członkami partii PiS. Natomiast nie będzie to jedna osoba, tylko parę w różnych miejscach i godzinach :)))

  Radek Dec

  Ps. Wolałem jeszcze bardziej uściślić

 3. w.karpinski pisze:

  Panie Radku,
  jaką wersję flagi będziecie wręczać mieszkańcom?
  Z godłem, czy bez?

 4. Radek Dec pisze:

  Panie w.karpiński,
  Z tego co wiem od Sylwii chorągiewki będą biało-czerwone.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,580s)