Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

85-LECIE MARCOVII – zaproszenie

marcovia-zaproszenie-1.jpgDziś już jak najbardziej oficjalnie Zarzad MTS Marcovia 2000 zaprasza wszystkich sympatyków na obchody 85-lecia klubów Marcovia.

Dnia 28 września w godz. 13.00 do 19.00 na stadionie miejskim przy ul. Wspólnej 12, odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany przez MSG i MTS Marcovia 2000, w trakcie którego będziemy obchodzili ten szacowny Jubileusz. Przewidziano mnóstwo atrakcji sportowych i artystycznych. Dla każdego coś innego – można powiedzieć. Jak już informowaliśmy niewątpliwą atrakcją dla kibiców, będą zaproszeni byli zawodnicy Marcovii, a dziś zawodowcy na co dzień grający w Ekstraklasie Piotr Rocki-Legia Warszawa i Michał Pulkowski-Ruch Chorzów. O 16.30 odbędzie się mecz pomiędzy działaczami Marcovii a Urzędem Miasta i Radą wzmocnionymi przez Zakon Michalitów. Gwarantujemy że może lepiej jak na meczach naszej I drużyny nie bedzie ale śmieszniej na pewno. Szczegółowy program festynu i obchodów można przeczytać na plakatach które wiszą na terenie miasta i w siedzibie Towarzystwa.

Serdecznie zapraszamy

Zarząd MTS Marcovia 2000

marcovia-zaproszenie-1.jpg

marcovia-zaproszenie-2.jpg

Komentarze: 1

  1. Ikarus pisze:

    Zapraszamy kibiców w ten weenend na dwa mecze, pierwszy, który został wspomniany w wiadomości powyżej, a drugi to mecz II drużyny z Rządzą Załubice, który odbędzie się w najbliższą sobote o 14.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,536s)