Stowarzyszenie Marki-Pustelnik-Struga

Stowarzyszenie
Marki-Pustelnik-Struga
ul. Ząbkowska 64, 05-270 Marki

22 781 23 08,
501 550 416
tpaciorek@wp.pl

Agnieszka, Robert i Darek. Markowianie na zawodach w wyciskaniu sztangi.

26 września 2015 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Wawrze odbyły się I zawody w wyciskaniu sztangi na ławeczce połową swojej wagi ciała na ilość powtórzeń. Dlaczego o tym wspominamy na marki.net.pl?… ponieważ zawody poprowadzili nasi mieszkańcy: Agnieszka Szafrańska i Dariusz Chmielewski -aktywni członkowie Stowarzyszenia „MARKI-PUSTELNIK-STRUGA”. Agnieszka była odpowiedzialna za kompleksową organizację imprezy zaś Darek za jej prowadzenie. W imprezie uczestniczył również i Robert Burneika także mieszkaniec Marek oraz nasi przyjaciele, wielokrotni mistrzowie w sportach siłowych, którzy pomagali nam przy organizacji pierwszych mareckich zawodów w siłowaniu na rękę: Jan Żółciński, Mariusz Podgórski i Konrad Jaworowski (link do zawodów)

Już wkrótce zorganizujemy trening oraz spotkanie informacyjne w sprawie I mareckich zawodów w wyciskaniu sztangi połową wagi ciała, które zaplanowane są na początek 2016 r. O dacie treningu niebawem Państwa poinformujemy, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z zawodów w Wawrze.

 

Galeria

Komentarze: 1

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 75, generowano: 0,634s)