Marcovia

MTS Marcovia 2000

ul. Wspólna 12,
22 781-12-84

MTS Marcovia – wiosenne wyniki

660_0.jpgDzięki wiadomościom przesyłanym przez kolegę internautę ?szybki89?, możemy na bieżąco śledzić wyniki jakie osiąga pierwsza drużyna grająca w lidze okręgowej. W tym miejscu pragnę w imieniu całego Zarządu MTS Marcovia 2000, podziękować mu za podjętą inicjatywę stworzenia klubu kibica. Żywiołowy, kulturalny doping pomaga naszym zawodnikom, w czystej sportowej walce, jaką podejmują z przeciwnikiem na boisku. Wyniki pokazują, że ten doping przynosi oczekiwany efekt w postaci zwycięstw naszej drużyny, walczącej o awans do Mazowieckiej Ligi Seniorów.
Aby podsumować to co wydarzyło się w ostatnim czasie na boiskach, z udziałem mareckich drużyn, przedstawiam poniżej informację o wynikach poszczególnych spotkań naszych zespołów.

LIGA OKRĘGOWA

MARCOVIA ? BIAŁOŁĘKA 2:1
ŚWIT N. DW. MAZ. ? MARCOVIA 1:2
DOLCAN II ? MARCOVIA 0:3
MARCOVIA ? PUG BIELANY 3:2
BUG WYSZKÓW ? MARCOVIA 1:2
MARCOVIA ? KS WESOŁA 2:1

A KLASA

ROTAVIA ? MARCOVIA II 4:0
MARCOVIA II ? PRO FUTRO 3:0
MARCOVIA II ? JUNAK 2:2
WISŁA J. ? MARCOVIA II 3:3

JUNIORZY ?89

MARCOVIA ? PKS RADOŚĆ 4:2
MARCOVIA ? WATRA 5:3
PUG BIELANY ? MARCOVIA 0:2

MAZOWIECKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH ?90

MARCOVIA ? BENIAMINEK RADOM 0:0
POLONIA WARSZAWA ? MARCOVIA 3:3
MARCOVIA ? LEGIA SSA 4:0

TRAMPKARZE STARSI ?91

DRUKARZ ? MARCOVIA 4:6
MARCOVIA ? DOLMAN 0:6
MARCOVIA ? MAZUR RADZYMIN 1:5

MŁODZIKI ?94
MARCOVIA ? HURAGAN 0:3
JUNAK ? MARCOVIA 1:1

ORLIKI ?96

POLONIA ? MARCOVIA 1:3
MARCOVIA ? BŁYSKAWICA 2:3
MARCOVIA ? BIAŁOŁĘKA 6:3

Dziękując za dotychczasowe kibicowanie, prosimy o dalsze wspieranie naszych drużyn gorącym dopingiem.

Jacek Zalewski

——————————–

Ja chciałbym dodać tylko od siebie, że nie jest to wyłącznie moja inicjatywa, ogromną prace przy dopingowaniu Marcovii wykonują koledzy z trybun – Dejlu i Suchy oraz cały młyn, ponieważ każdy z nas w czymś pomaga.

Korzystając z okazji chiałbym wszystkich zaprosić na mecz z Mazurem Radzymin – 26 maja godzina 16, na obiekcie Mazura (Radzymin,ul. Wołomińska 3). Wygrana w tym meczu praktycznie przesądza o awansie do V ligi. Pomożcie chłopakom swoim dopingiem!!!

Szybki89

660_1.JPG

660_2.JPG

Galeria

Komentarze: 1

  1. Dentek pisze:

    W sobote 26 maja odbedzie sie mecz, który zadecyduje o awansie do wyższej ligi. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane. Wesprzyjmy naszych piłkaży głośnym dopingiem.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 55, generowano: 0,575s)