Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

Komunikat ws. Karty Markowianina

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi pytaniami dot. „Karty Markowianina” informujemy, że z uwagi na przedłużające się procedury prawne z Karty będą mogli Państwo skorzystać prawdopodobnie od 1 kwietnia br.

„Karta Markowianina” to nazwa specjalnego dokumentu, który będzie uprawniał osoby zameldowane w Markach lub rozliczające podatki w Urzędzie Skarbowym w Wołominie do zakupu tańszego biletu długookresowego ZTM. Kartę będzie można bezpłatnie wyrobić w siedzibie Urzędu Miasta. „Karta Markowianina” będzie pełniła równocześnie funkcję biletu ZTM. O szczegółach poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej, profilu fb oraz poprzez informacje prasowe i plakaty rozwieszone na terenie miasta. Ponadto osoby zapisane w naszym serwisie sms otrzymają informację tekstową.

Projekt „Karty Markowianina” powstaje we współpracy z władzami m.st. Warszawy. Niestety w związku z tym do jego wdrożenia niezbędne są uzgodnienia pomiędzy stołecznymi instytucjami. Kwestie te są niezależne od Urzędu Miasta Marki. Według informacji podanych przez Zarząd Transportu Miejskiego „Karta Markowianina” będzie przedmiotem obrad Rady Miasta St. Warszawy podczas sesji, która odbędzie się 6 marca br.

Urząd Miasta Marki

Zapraszamy do lektury pisma ZTM z dn. 4 lutego 2014 r. oraz dzisiejszej Gazety Wyborczej:


Gazeta Wyborcza:

Komentarze: 1

  1. Jacek pisze:

    Mam nadzieję, że jeśli już to będą to osoby:
    a) zameldowane w Markach lub
    b) niezameldowane w Markach ale mieszkające tu i płacące podatki w Wołominie
    bo komunikat jest o tyle nieprecyzyjny, że w Wołominie płacą również podatki mieszkańcy ościennych gmin do których nijak się ma karta markowianina…

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 59, generowano: 0,555s)