3 kolejka Mareckiej Ligi Futsalu niedokończona z powodu awarii prądu

Awaria prądu uniemożliwiła dokończenie dzisiejszych spotkań trzeciej kolejki. Na 10 minut przed końcem meczu In Plus Marki remisował z All Stars Kati Kominki 1:1.

Ataki raz z jednej, raz z drugiej strony przerwała ciemność, która zaskoczyła wszystkich obejmując całą marecką halę. Niestety mimo przyjazdu elektryka nie udało się naprawić usterki a co za tym idzie wznowić ostatniego pojedynku w dniu dzisiejszym. Spotkanie zostanie dokończone po ustaleniach z kapitanami obydwu zespołów.


A co się działo w pozostałych meczach 3 kolejki? Niespodzianka zgodnie z planem pokonała Mareckie Asy. Wynik 13:0 zrobił wrażenie chyba na wszystkich. Tym samym Niespodzianka potwierdziła, że jest w tym sezonie wyjątkowo mocna a Piotr Wojda zdobywając aż 8 bramek dał swoim konkurentom sygnał, że nie będzie im łatwo dogonić go w klasyfikacji strzelców.


Do sporej sensacji doszło z kolei w starciu Kanonierów z TB. Będący faworytem zespół Mateusza Grochowskiego tylko zremisował z drużyną Mikołaja Szczepanowskiego 5:5. Tym samym fani Arsenalu Londyn będą musieli w następnych meczach wznieść się na wyżyny swoich umiejętności jeśli nadal marzą o strefie medalowej.


Kolejny komplet punktów powędrował natomiast na konto GS AKS. Drużyna braci Paź tym razem odprawiła z kwitkiem Tulewo pokonując je 6:1. Już teraz sympatycy MLF nie mogą się doczekać pojedynków GS AKS z In Plusem i Niespodzianką. Po nich będzie można dopiero stwierdzić o co będą walczyć w tej edycji zawodnicy z Zabrodzia.

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 61, generowano: 0,563s)