Szkoła Podstawowa nr 2

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków

ul. Szkolna 9, 05-270 Marki,
22 781-11-29, sp2marki@wp.pl

Urząd Miasta Marki

Al. J. Piłsudskiego 95,
05-270 Marki
22 781 10 03, urzad.miasta@marki.pl

Godziny pracy: pn, wt, cz, pt: 8.oo-16.oo,
śr: 10.oo-18.oo

21 maja 2011 – Postaw na Rodzinę – Ewa Farna w Markach

postaw-na-rodzineRada Rodziców przy Sp nr 2 oraz Miasto Marki zaprasza 21 maja (sobota) 2011r. do Parku miejskiego na imprezę plenerową:
POSTAW NA RODZINĘ.
W programie: występy, pokazy, konkursy, spektakle…
oraz koncert Ewy Farny.

Rada Rodziców działająca przy Szkole Podstawowej nr 2 w Markach wraz z Urzędem Miasta z okazji zbliżających się świąt: Dnia Matki oraz Dnia Dziecka organizuje dzięki wsparciu wielu sponsorów i darczyńców imprezę plenerową pod hasłem
Postaw na Rodzinę.

W dniu 21 maja 2011 w godzinach 12 – 20.30 na terenie parku miejskiego w Markach u zbiegu Al. Piłsudskiego z ul. Braci Briggsów przewidzieliśmy wiele rodzinnych konkursów z nagrodami, pokazów oraz innych atrakcji, które uwieńczy koncert Ewy Farny.

Na terenie parku znajdziecie dmuchane zamki, trampoliny, euro bungee, suchy basen, będziecie mogli przejechać się na koniku lub na byczku rodeo. Klauni – animatorzy pomalują buźki małym milusińskim, będziecie mogli wygrać nagrody w wielu konkursach.

Na scenie wystąpi iluzjonista, rewia dziecięca Sylaba, teatr ze spektaklem dla dzieci, odbędzie się pokaz baniek mydlanych.
Mali i więksi artyści z mareckich szkół, domu kultury oraz klubów sportowych zaprezentują swoje umiejętności.
Znajdziecie u nas także coś dla ciała- na terenie imprezy będzie punkt gastronomiczny, kawiarenka z pysznym, domowym ciastem, wata cukrowa, lody, popcorn.

Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci z Marek i okolic wraz z opiekunami do wzięcia udziału w naszym festynie.

W późniejszym terminie przedstawimy dokładny plan naszego festynu.

Z poważaniem
Rada Rodziców
przy SP2 w Markach

postaw-na-rodzine

Komentarze: 7

 1. ola pisze:

  napewno przyjde i mam nadzieje ze wszyscy sie beda swietnie bawic i na 100% bede na koncercie EWY FARNY bo ja bardzo lubie!!!

 2. tusia pisze:

  TAK NA PEWNO PRZYJDĘ JUŻ SIĘ UMÓWIŁAM Z KOLEŻANKA Z KLASY OLĄ BARDZO LUBIE EWE FARNE

 3. HUBERT pisze:

  fajnie, na pewno przyjdę, będą jakieś atrakcje dla starszych??

 4. Becky pisze:

  to będzie koncert Ewy FARNEJ a nie Farny!

 5. natalka pisze:

  będzie ewa rozdawac autografy??

 6. Bogusława Sieroszewska pisze:

  Dziękujemy miastu Marki i wszystkim hojnym sponsorom za piękny koncert dla całej rodziny. Wczorajszego wieczoru Ewa Farna była pełna wdzięku, po prostu zjawiskowa. Rozśpiewała Marki w naszym parku, a wielbiciele młodej piosenkarki, którzy przybyli z Torunia, Bydgoszczy, Olsztyna i Radomia pokazali jak się skacze i klaszcze z radości na koncertach Ewy Farny. Przez chwilę w Markach powiało wielkim światem muzyki. Moje córki już marzą o długich czarnych włosach. A koszulki, na których Ewa Farna złożyła swój autograf traktują z wielką czcią:)

 7. Arkadiusz Werelich pisze:

  100 lat Krzysiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!100 lat Krzysiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 66, generowano: 0,572s)