2045 podpisów pod petycją MARKI W PIERWSZEJ STREFIE.

petycja2Wczoraj u Burmistrza Miasta Janusza Werczyńskiego oraz Przewodniczącego Rady Marcina Piotrowskiego została złożona petycja MARKI W PIERWSZEJ STREFIE.
Dołączyliśmy również do niej ponad 2 tysiące Waszych podpisów.
Serdecznie dziękujemy i działamy dalej.
Sylwia Matusiak.

petycja1
petycja3

Galeria

Komentarze: 4

 1. MieszkaniecMarek pisze:

  Szkoda drzew na ten papier…

 2. Jadwiga Bieniek pisze:

  A może powalczmy o to, by Marki zostały przyłączone do Warszawy. Myślę, że ostatnia reforma administracyjna bardzo nam utrudniła życie.Przed nią wszystkie sprawy można było załatwić w naszym Urzędzie Miasta i to niemal „od ręki”. Teraz, jest to duży kłopot.Sądzę, że także z tego powodu, ogromna liczba naszych mieszkańców nie chce się zameldować w naszym mieście.

 3. MieszkaniecMarek pisze:

  Dla mnie wystarczyła by tylko zmiana powiatu ( na warszawski), bo te dojazdy do Wołomina są po prostu bez sensu, jak warszawa jest obok…

 4. Grzegorz pisze:

  Jak Pani Jadwiga chce płacić podatki takie jak w Warszawie to proszę się przeprowadzić do Warszawy. Drugą kwestia jest to że ważniejsze będą wtedy dziury w jedni na np. ul. Marszałkowskiej a nie w Markach. Na przyłączeniu do Warszawy możemy tylko stracić – NIC ZYSKAĆ

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,605s)