Akcja Katolicka

Akcja Katolicka
05-270 Marki, al. Piłsudskiego 93
503 385 959, akcja@marki.net.pl

Szanując przeszłość
- patrzymy w przyszłość.

2. Dzień Eucharystii, 29IX2013 [fotorelacja]

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Pielgrzymki Akcji Katolickiej Marki na 2. Dzień Eucharystii oraz zakończenie obchodów 5. rocznicy beatyfikacji Ks. Michała Sopoćki.
W drodze do Sokółki i Białegostoku odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie. W czasie naszego pielgrzymowania modliliśmy się na Cmentarzu Powstańców Listopadowych w Kopnej Górze, gdzie 15 września tego roku dokonano uroczystego pochówku 46 trumien ze szczątkami powstańców.
Więcej zdjęć z Dnia Eucharystii można zobaczyć tutaj.

Marek Kroczek

Galeria

Komentarze: 2

  1. [...] Zapraszam do obejrzenia zdjęć z Pielgrzymki Akcji Katolickiej Marki na 2. Dzień Eucharystii oraz zakończenie obchodów 5. rocznicy beatyfikacji ks. Michała Sopoćki. W drodze do Sokółki i Białegostoku odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie. W czasie naszego pielgrzymowania modliliśmy się na Cmentarzu Powstańców Listopadowych w Kopnej Górze, gdzie 15 września tego roku dokonano uroczystego pochówku 46 trumien ze szczątkami powstańców. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z naszego wyjazdu, które zostały zamieszczone na stronie Akcji Katolickiej (kliknij, aby przejść do zdjęć). [...]

  2. Marzena pisze:

    Miło nam była, razem z Państwem uczestniczyć w tym wydarzeniu- Pielgrzymi z Parafii NMP Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie Pierwszym. Polecamy się na przyszłość:) M.P.

Zastrzeżenie
Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących – redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 56, generowano: 0,939s)