Fundacja Otwarte Serce

Fundacja Otwarte Serce
ul. Warszawska 50, 05-270 Marki
799 073 723, fundacja@otwarteserce.pl

Oficjalne otwarcie wystawy

5 października miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy fotografii pt. „Maski i Portrety” – efekt trzech rodzajów zajęć: arteterapii, techniczno-modelarskich i fotograficznych.

Prezentowane maski były wizualizacją wewnętrznych emocji. Maska jest tym, czego ludzie od nas oczekują i za co nagradzają lub z czym z jakiegoś powodu się identyfikujemy. Każdy przywdziewa odpowiednią maskę w zależności od sytuacji i otoczenia. Niekoniecznie maska musi być zła czy egocentryczna. Maska często odbiega od prawdziwego „ja”.

Portret z pomysłowym i oryginalnym nakryciem głowy oraz starannie dopasowanym makijażem, prezentował piękno i niepowtarzalność osobowości. Każda postać została pokazana w sposób szczególny i wyjątkowy. Wyrażała wewnętrzne i niepowtarzalne „ja”. Ekipa techniczno-modelarska tworzyła scenariusze i aranżacje plenerowe, ekipa fotograficzna uchwyciła kadr prezentowanych portretów i masek.

Wystawa została zrealizowana w ramach projektu ?Inwestycja w młodych ? inwestycja w przyszłość? ? współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany jest przez Fundację Otwarte Serce w partnerstwie z Gminą Miasta Marki.

Ekspozycja będzie czynna do 12 października w godzinach 11:00 ? 19:00

Galeria

Komentarze wyłączone

WordPress.org - wdrożenie: ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Warszawa, Marki (zapytań: 63, generowano: 0,550s)